Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček. 4759 hodnocení
5
4374x
4
203x
3
60x
2
22x
1
100x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

S Avatar autora Sylva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.11.2016
+ rychlost dodání velký výběr
- nevím o žádných

doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 22.11.2016
Bylo psáno, že je zboží skladem, nebylo a nakonec bylo po domluvě dodáno jiné zboží. Vše jsem si však musela vykomunikovat sama. Nejsem si jista, zda zde znovu nakoupím, přestože nakonec bylo vše vyřešeno.
I Avatar autora Iveta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.11.2016
+ široký výběr sortimentu, cena.
- menší možnost dárků pro děti do tří let

Vynikající bohatá možnost výběru, dostupná cena, rychlé doručení ke kupci.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.11.2016
Vse ok doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.11.2016
+ Nízké ceny a poštovné

Mezi spoustou kravinek se dá narazit i na docela dost fajn věcí. Poštovné je nízké.
K Avatar autora kačíkat Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.11.2016
+ Rychle dodání
- Žádný

Vše dorazilo v pořádku
M Avatar autora Mirka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.11.2016
+ rychlost, skvělá komunikace

rychlost, skvělá komunikace
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.11.2016
+ cena
- nevím

N Avatar autora Nicol Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.11.2016
+ Skvělý sortiment, zboží, kde jinde neseženete. Úžasné ceny.

Vše naprosto super. Komunikace také skvělá. Díky.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.11.2016
+ rychlost doručení
+ možnost vyzvednout v zásilkovně
- nemá

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.11.2016
+ zboží opravdu skladem
+ rychlé odeslání
+ vše jak má být

A Avatar autora adela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.11.2016
Je super.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.11.2016
+ Rychlost, kvalita balení, ceny.

Vše naprosto excelentní!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.11.2016
+ cena

E Avatar autora Eva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.11.2016
+ Přehlednost a nepřekonatelný výběr
- Žádné

Vynikající tipy na dárky, vtipné předměty a výborná cena-
S Avatar autora student Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 14.11.2016
+ Originalita, dobré ceny

K Avatar autora Kharima Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 14.11.2016
+ ...
- ....

.....
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.11.2016
+ rychlé a spolehlivé doručení
- --

B Avatar autora Brňačka Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 13.11.2016
+ Rychlé dodání a velký výběr

V Avatar autora Veronika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.11.2016
+ rozmanitost tovaru

Vše v pořádku, doporučuji

Ovládací prvky výpisu

4812 položek celkem